Yukarı
Çık

MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK

Müşavirlik hizmeti verdiğimiz kuruluşlara ve yapımını gerçekleştirdiğimiz tesislere bakım ve periyodik kontroller alanında uzman olan kadromuzla son derece titiz ve seri bir şekilde yürütmekteyiz.

 

Müşavirlik hizmeti verdiğimiz kuruluşlara ve yapımını gerçekleştirdiğimiz tesislere bakım ve periyodik kontroller alanında uzman olan kadromuzla son derece titiz ve seri bir şekilde yürütmekteyiz.

 

Elektrik piyasası ile ilgili her türlü kanun, tebliğ ve değişiklikler düzenli olarak takip edilerek müşterilerimize bilgi verilmektedir.

 

Müşterilerimize işletme sorumluluğu hizmetide verilerek, elektrik tesislerinin her ay düzenli periyodik kontrolü ve elektrik faturalarına da ceza gelmemesi için düzenli kompanzasyon takibi de yapılmaktadır.

 

TASARRUF, Alışkanlıklar kültürüdür fazlayı tüketmemektir.

 

VERİMLİLİK, Bilimsel çalışmalar sonunda aynı işi daha az enerji tüketerek yapmak demektir.

Tasarruf ve Verimlilik, Enerji ve Para tasarrufu sağlar.

 

Müşterilerimizin tesislerinde, enerjiyi verimli kullanması ve tasarruf yapması konusunda çalışmalar yapılarak müşterilerimiz doğru bir şekilde yönlendirilmektedir.

 

  • İşletmelerdeki gücü yüksek makinalarda, makinanın bulunduğu kısımda kompanzasyon yapılması besleme kablolarında kayıpları azaltır.
  • Tesislerde kaliteli malzeme kullanarak, tesisin kesintisiz çalıştırılması ile tasarruf sağlanmaktadır.
  • Fazla start-stop yapan yüksek güclü makinalarda frekans konvertörü kullanılıp makinanın daha az enerji harcaması sağlanmaktadır.
  • İşletmelerin çalışma profiline göre, en uygun elektrik tarifesi seçilerek işletmenin elektrik giderinin azaltılması sağlanmaktadır.
  • İşletmelerde, Akım-Gerilim harmoniğinin belirlenen sınırların üstünde olması durumunda, kablo ısınması, elektrik motor arızaları, kontaktör ve elektronik kart arızası, kondansatör arızasına sebep olması nedeniyle, tesisin bakım masrafları artmaktadır. Şalterlerde zamansız açmalar meydana gelerek, işletmenin durmasına ve tesisin verimsiz çalışmasına neden olmaktadır.Bu bakım giderlerini azaltmak ve tesisin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla kompanzasyon panolarına filtre yapılarak elektrik bakım giderlerinin azaltılması sağlanır.

37

YILLIK
DENEYİM

Taahhut, Proje, Mühendisslik Müşsavirlik, Bakım, 1987`den Günümüze...

1987 Yılında kurulan firmamız elektrik sektöründe; sanayi kuruluşlarının OG-AG şalt tesisleri, ENH tesisleri, fabrika iç tesisatlarının proje, taahhüt, mühendislik ve müşavirlik hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Alaaddinbey Mah. 628.Sok. Elektromekanik İş Merkezi
No:3/C Nilüfer, Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2024 Yalıtım Mühendislik
SiteMap  |  Tasarım : interbim.com